“Вентилятор ADLER AD-7342W” додано до кошика. Переглянути кошик
Вентилятор MPM MWP-32
Артикул:
MWP-32
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
вентилятор підлоговий
2 970 ₴
Description
• вентилятор підлоговий
• потужність: 50 Вт
• кількість швидкостей: 3
• регулювання нахилу по двох осях
• кут обертання: 360°
• діаметр гвинтів: 300 мм
• діаметр чаші: 400 мм
• висота: 470 мм
• кількість лопастей: 5 (пластик)
• рівень шуму: 59.7 дБ
• хромований корпус
• зручна ручка для перенесення
• нековзькі стійкі ніжки
• кабель живлення: 1.52 м
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кут обертання | 360° |
| Діаметр труби | 300 мм, 400 мм |
| Висота | 470 мм |
| Кількість обертів | 5 (пластик) |
| Рівень шуму | 59.7 дБ |
| Кабель живлення | 1.52 м |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.