“Вентилятор MPM MWP-17” додано до кошика. Переглянути кошик
Вентилятор MESKO MS-7330
Артикул:
MS-7330
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
вентилятор підлоговий
2 520 ₴
Description
• вентилятор підлоговий
• потужність: 90 Вт
• кількість швидкостей: 3
• регулювання нахилу: 90°
• діаметр чаші: 50 см
• висота: 60 см
• потік повітря: 44.3 м.куб./хв
• кількість лопастей: 5 (пластик)
• матеріал корпусу: пластик
• рівень шуму: 68.7 дБ
• кабель живлення: 1.5 м
• вага нетто: 3.35 кг
Specification
Overview
| Бренд | MESKO |
|---|---|
| Потужність | 90 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання температури | 90° |
| Діаметр труби | 50 см |
| Висота | 60 см |
| Потік повітря (макс.) | 44.3 м.куб./хв |
| Кількість обертів | 5 (пластик) |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Рівень шуму | 68.7 дБ |
| Кабель живлення | 1.5 м |
| Вага нетто | 3.35 кг |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.