“Набір посуду SMILE MGK-18” додано до кошика. Переглянути кошик
Набір посуду SMILE MGK-08
Артикул:
MGK-08
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
каструля
1 660 ₴
Description
• каструля
• об’єм: 11 л
• діаметр: 26 см
• висота: 21 см
• матеріал: нержавіюча сталь
• кріплення ручок: заклепки
• мірна шкала
• скляна кришка з отвором для виходу пари
• сумісність з електричними та індукційними плитами
• колір: нержавіюча сталь
• вага нетто: 2,41 кг
Specification
Overview
| Бренд | SMILE |
|---|---|
| Обʼєм | 11 л |
| Діаметр | 26 см |
| Висота | 21 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Кріплення пилозбірника | заклепки |
| Color | нержавіюча сталь |
| Вага нетто | 2,41 кг |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Набір посуду SMILE MGK-08” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.