“Кронштейн ATG W2443RB” додано до кошика. Переглянути кошик
Кронштейн ATG W2450TB
Артикул:
W2450TB
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
Похило-поворотне кріплення для РК-телевізорів
410 ₴
Description
Похило-поворотне кріплення для РК-телевізорів
• діагональ: 24″-50″
• навантаження: до 30 кг
• кут нахилу: -10°~+5°
• поворот: +10°~+30°
• відстань від стіни: 50 мм
• відповідає стандартам VESA: від 75х75 до 200х200 мм
• колір: чорний
• усі необхідні для встановлення кріплення в комплекті
Specification
Overview
| Бренд | ATG |
|---|---|
| Діагональ | 24″-50″ |
| Навантаження | до 30 кг |
| Кут нахилу | -10°~+5° |
| Поворотний шнур довжиною | +10°~+30° |
| Відстань між контейнерами | 50 мм |
| Відповідає стандартам vesa | від 75х75 до 200х200 мм |
| Color | чорний |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.