“Кронштейн ATG W2450IB” додано до кошика. Переглянути кошик
Кронштейн ATG W3255LB
Артикул:
W3255LB
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
Похило-поворотне кріплення із зміною положень
1 520 ₴
Description
Похило-поворотне кріплення із зміною положень
• діагональ: 32″-55″
• навантаження: до 30 кг
• кут нахилу: -10°~+5°
• поворот: 180°
• відстань від стіни: 70-400мм
• VESA: від 75х75 до 200х300 мм
• колір: чорний
• усі необхідні для встановлення кріплення в комплекті
Specification
Overview
| Бренд | ATG |
|---|---|
| Діагональ | 32″-55″ |
| Навантаження | до 30 кг |
| Кут нахилу | -10°~+5° |
| Поворотний шнур довжиною | 180° |
| Відстань між контейнерами | 70-400мм |
| Vesa | від 75х75 до 200х300 мм |
| Color | чорний |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.