“Кронштейн ATG W2450TB” додано до кошика. Переглянути кошик
Кронштейн ATG W2443RB
Артикул:
W2443RB
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
Похило-поворотне кріплення із зміною положень
1 110 ₴
Description
Похило-поворотне кріплення із зміною положень
• діагональ: 24″-50″
• навантаження: до 30 кг
• кут нахилу: -10°~+5°
• поворот: 180°
• відстань від стіни: 65 мм – 200 мм
• VESA: від 75х75 до 200х200 мм
• колір: чорний
• усі необхідні для встановлення кріплення в комплекті
Specification
Overview
| Бренд | ATG |
|---|---|
| Діагональ | 24″-50″ |
| Навантаження | до 30 кг |
| Кут нахилу | -10°~+5° |
| Поворотний шнур довжиною | 180° |
| Відстань між контейнерами | 65 мм – 200 мм |
| Vesa | від 75х75 до 200х200 мм |
| Color | чорний |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.