“Кронштейн ATG W2450TB” додано до кошика. Переглянути кошик
Кронштейн AX Technology UTV0062
Артикул:
UTV0062
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
RED EAGLE ORION 37″-70″
1 070 ₴
Description
RED EAGLE ORION 37″-70″
• Тип: настінний
• Діагональ пристрою: 37″ – 70″
• Відстань до стіни: 33 мм
• Кут нахилу: -3° / +3°
• VESA: 600×400
• Загальна ширина: 660 мм
• Навантаження: 40 кг
• Колір: білий, чорний
Specification
Overview
| Бренд | AX Technology |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Діагональ | 37″ – 70″ |
| Відстань між контейнерами | 33 мм |
| Кут нахилу | -3° / +3° |
| Vesa | 600×400 |
| Загальний об'єм | 660 мм |
| Навантаження | 40 кг |
| Color | білий, чорний |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Кронштейн AX Technology UTV0062” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.