“Кронштейн AX Technology UTV0005” додано до кошика. Переглянути кошик
Кронштейн ATG W50100LB
Артикул:
W50100LB
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
Похило-поворотне кріплення із зміною положень
2 240 ₴
Description
Похило-поворотне кріплення із зміною положень
• діагональ: 50″-100″
• навантаження: до 100кг
• кут нахилу: -10°~+5°
• поворот: 180°
• відстань від стіни: 65-390мм
• VESA: від 100х100 до 600х400 мм
• колір: чорний
• усі необхідні для встановлення кріплення в комплекті
Specification
Overview
| Бренд | ATG |
|---|---|
| Діагональ | 50″-100″ |
| Навантаження | до 100кг |
| Кут нахилу | -10°~+5° |
| Поворотний шнур довжиною | 180° |
| Відстань між контейнерами | 65-390мм |
| Vesa | від 100х100 до 600х400 мм |
| Color | чорний |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.