Categories
- Аромадифузор 1
- Без категорії 0
- Блендер 9
- Бритва електрична 5
- Вага кухонна 7
- Вага підлогова 3
- Вакууматор 2
- Вафельниця 6
- Вентилятор 6
- Випрямляч 12
- Витяжка 2
- Гриль 3
- Деко для електричних печей CASTLE 1
- Диспенсер-нагрівач води 1
- Дошка для нарізання 1
- Духовка електрична 5
- Зволожувач повітря 1
- Йогуртниця 1
- Кавоварка 6
- Кавомолка 4
- Камінь для піци 1
- Ковдра з електричним підігрівом 2
- Комбайн кухонний 3
- Контейнер для їжі 1
- Кронштейн 26
- Кронштейн мікрохвильової печі 3
- М'ясорубка 2
- Машинка для стрижки 7
- Машинка для стрижки одягу 2
- Метеостанція портативна 1
- Міксер 11
- Мішок для пилу 3
- Млинок 4
- Морозильна скриня 4
- Мультиварка 1
- Мультипіч 1
- Набір для догляду за волоссям 1
- Набір ножів 5
- Набір посуду 6
- Обігрівач конвекторний 4
- Обігрівач масляний 7
- Обруч для вирізання торта з ножем 1
- Осушувач повітря 2
- Пароварка 1
- Піч електрична 13
- Плита газова настільна 1
- Плита електрична 10
- Плита кухонна газова 8
- Плита кухонна комбінована 10
- Плівка для вакууматора 2
- Плойка 7
- Поверхня газова 5
- Порохозбірник одноразовий 1
- Порохотяг 26
- Пральна машина 3
- Праска 16
- Сендвіч-тостер 8
- Скиборізка 2
- Сковорідка 4
- Соковитискач 5
- Стайлер 6
- Сушка для овочів та фруктів 5
- Термос туристичний 1
- Тостер 5
- Точилка для ножів 3
- Тример 5
- Труба для порохотяга телескопічна металева 3
- Фен 19
- Фільтр для порохотяга 4
- Фільтр для порохотяга HEPA 1
- Фільтр для порохотяга вихідний 2
- Фільтр для порохотяга вхідний 1
- Фільтр для порохотяга повітряний 1
- Форма для випікання 1
- Фритюрниця 12
- Холодильник 12
- Чайник 2
- Чайник електричний 24
- Шланг порохотяга 3
- Штопор електричний 1
- Щітка для порохотяга 1
- Щітка зубна електрична 1
Filter by price
Color
- Inox 1
- білий 20
- білий, оранжевий 1
- білий, рожевий 1
- білий, чорний 4
- білий, шампань 2
- білий/золотистий 1
- графіт 1
- графіт, чорний 2
- графітово-сірий 1
- золотистий 3
- корпус - сірий; панель управління - скло; ручки управління і ручка дверцят - срібні 1
- корпус білий; двері чорні; чорна ручка 2
- корпус темно-сірий; двері чорні; чорна ручка 1
- нержавіюча сталь 6
- рожевий 3
- синій 4
- синій, чорний 1
- сірий 6
- сірий металік із золотими декоративними деталями 1
- сірий, жовтий 1
- сірий, оранжевий 1
- сірий, синій 4
- сірий, фіолетовий 1
- сірий, червоний 2
- сірий, чорний 3
- сірий, шампань 1
- срібний 4
- темно-синій 1
- червоний 3
- червоний матовий 1
- червоний, чорний 2
- чорний 57
- чорний з пластиковими фіксаторами 1
- чорний матовий 4
- чорний, білий 1
- чорний, бордовий 1
- чорний, графіт 1
- чорний, жовтий 1
- чорний, золотистий 1
- чорний, синій 2
- чорний, сірий 7
- чорний; панель керування - нержавіюча сталь 1
- чорнийm сірий 1
Магазин
Порохозбірник одноразовий Profieurope Міш 1-раз Profi 1;1.2;1.3
Є в наявності
220 ₴
SKU:
Міш 1-раз Profi 1;1.2;1.3
Порохотяг ADLER AD-7061
Є в наявності
8 580 ₴
SKU:
AD-7061
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 200 Вт |
| Час роботи | 30 хв на низькій швидкості / 11 хв на високій швидкості |
| Час повного заряджання акумулятора | до 300 хв |
| Потужність max | економ: 13 000 Па, макс.: 23 000 Па |
| - попередній фільтр | металева сітка |
| - вхідний фільтр | EPA 12 |
| - вихіднний фільтр | HEPA 13 |
| Акумулятор | 2200 мАг, 22.2 В |
| Вихідна потужність | 26,5 В, 0,5 А |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Розміри виробу | 122×25,5×23 см |
| Вага | 7 кг |
Порохотяг CAMRY CR-7063
Є в наявності
10 300 ₴
SKU:
CR-7063
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 400 Вт |
| Час роботи | 30-100 хв в залежності від потужності |
| 3-х ступенева система фільтрації | металева сітка; EPA 12; губка |
| Насадки | електрична щітка, електрична щітка-валик, 2 насадки для пилу |
| Час повного заряджання акумулятора | 4-4,5 години |
| Ємність | 2200 мАг |
| Напруга батареї | 29.6 В |
| Вихідна потужність | 36 В |
| Вихідний струм джерела живлення | 500 мА |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Вага пристрою | 2.3 кг |
| Розміри виробу | 116х24х22.5 см |