Блендер ADLER AD-4627
Артикул:
AD-4627
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: блендер занурювальний
1 660 ₴
Description
• тип: блендер занурювальний
• потужність номінальна: 1200 Вт
• потужність максимальна: 1800 Вт
• кількість швидкостей: 20
• функція “Turbo”
• ємність подрібнювача: 600 мл
• мірний стакан: 700 мл
• блендерна ніжка (нержавіюча сталь)
• вінчик
• спінювач молока
• насадки та леза з нержавіючої сталі
• матеріал корпусу: пластик, нержавіюча сталь
• довжина кабелю: 105 см
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | блендер занурювальний |
| Потужність номінальна | 1200 Вт |
| Потужність max | 1800 Вт |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Ємність | 600 мл |
| Мірний стакан | 700 мл |
| Матеріал корпусу | пластик, нержавіюча сталь |
| Довжина кабелю | 105 см |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.