Вага кухонна ADLER AD-3166
Артикул:
AD-3166
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
максимальна вага: 5 кг
500 ₴
Description
• максимальна вага: 5 кг
• точність: 1 г
• одиниці вимірювання: г, кг, фунт, унція, мл
• чаша 900 мл (нержавіюча сталь)
• діаметр поверхні для зважування: 16 см
• індикатор низького заряду та перевантаження
• автовимикання (2 хв)
• функція тарування (обнулення)
• розрахунок об’єму
• LED-дисплей
• управління: сенсорне
• живлення: батарея 2х1,5 В (ААА) (не входить в комплект)
• габарити: 19×17.5×7 см
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Максимальна потужність | 5 кг |
| Точність | 1 г |
| Одиниці вимірювання | г, кг, фунт, унція, мл |
| Діаметр труби | 16 см |
| Управління | сенсорне |
| Живлення | батарея 2х1,5 В (ААА) (не входить в комплект) |
| Габарити | 19×17.5×7 см |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Вага кухонна ADLER AD-3166” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.