Вентилятор MPM MWP-15/C
Артикул:
MWP-15/C
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
вентилятор підлоговий
1 200 ₴
Description
• вентилятор підлоговий
• потужність: 44 Вт
• кількість швидкостей: 3
• 3 режими роботи:
• діапазон обертання чаші: 90°
• діаметр гвинта: 360 мм
• діаметр чаші: 430 мм
• регулювання висоти: до 123 см
• регулювання нахилу
• кількість лопастей: 3
• колір: чорний
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 44 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Діапазон температур | 90° |
| Діаметр труби | 360 мм, 430 мм |
| Регулювання температури | до 123 см |
| Кількість обертів | 3 |
| Color | чорний |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.