Випрямляч CAMRY CR-2320
Артикул:
CR-2320
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: випрямляч
1 800 ₴
Description
• тип: випрямляч
• потужність номінальна: 50 Вт
• 6 режимів температури: 130, 150, 170, 190, 210, 230°C
• LCD дисплей
• корпус з нержавіючої сталі
• рухомі титанові пластини: 28×110 мм
• автовимикання через 60 хвилин
• наконечники, які не нагріваються
• поворотний кабель на 360° довжиною 171 см
• підвісна ручка
• у комплекті: захисна рукавичка
• габарити: 30,5х3,5х4,5 см
Specification
Overview
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність номінальна | 50 Вт |
| 6 режимів температури | 130, 150, 170, 190, 210, 230°C |
| Рухомі титанові пластини | 28×110 мм |
| У комплекті | захисна рукавичка |
| Габарити | 30,5х3,5х4,5 см |
You may also like
Випрямляч ADLER AD-2327P
Є в наявності
1 710 ₴
SKU:
AD-2327P
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 60-70 Вт |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 22 x 90 мм |
| 3 режими температури | 160°C, 190°C, 220°C |
| Управління | механічне (кнопки) |
| Індикатор рівня води | 100%, 75% і 25% |
| Аксесуари | кабель USB C – USB A (1 м), чехол |
| Час безперервної роботи | до 50 хв при 160°C |
| Час зарядки | до 4,5 год |
| Живлення | акумулятор 3.6V, 2×4500 mAh, Li-Ion |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.