Диспенсер-нагрівач води ADLER AD-1357
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
МАКС. місткість: 2,5 л; МІН. місткість: 0,5 л
6 580 ₴
Description
• МАКС. місткість: 2,5 л; МІН. місткість: 0,5 л
• сенсорна панель
• РК-дисплей з білим підсвічуванням
• пластиковий корпус з хромованим покриттям, сталевий носик
• 4 різні варіанти об’єму води: 150 мл/250 мл/350 мл/500 мл
• вісім попередньо запрограмованих налаштувань температури:
– 0°C – вода не нагрівається
– 40°C – вода для дитячої суміші
– 50°C – вода для розчинення желатину, замочування інгредієнтів, таких як сушені гриби або комба
– 60°C – квіткові чаї, наприклад, жасмин
– 70°C – білий чай
– 80°C – зелений чай. Чай
– 90°C – червоний чай та деякі види кави
– 100°C – чорний чай та улун, локшина швидкого приготування
• пам’ять останнього налаштування
• знімний, напівпрозорий резервуар для води
• фільтр для води (1 шт. у комплекті)
• індикатор рівня води зі шкалою
• захист від перегріву та википання
• знімний піддон для крапель
• нагадування про видалення накипу та про заміну фільтра
• живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
• довжина шнура живлення: 100 см
• номінальна потужність: 2200 Вт; МАКС потужність: 2600 Вт
• розміри виробу: 27,0×14,80×30,80 см
• вага виробу: 2,10 кг
• колір: чорний
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Макс. місткість | 2,5 л; МІН. місткість: 0,5 л |
| 4 різні варіанти об'єму води | 150 мл/250 мл/350 мл/500 мл |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |
| Довжина шнура живлення | 100 см |
| Номінальна потужність | 2200 Вт; МАКС потужність: 2600 Вт |
| Розміри виробу | 27,0×14,80×30,80 см |
| Вага виробу | 2,10 кг |
| Color | чорний |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.