Кавоварка MPM MKW-14M
Артикул:
MKW-14M
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: ріжкова
7 660 ₴
Description
• тип: ріжкова
• приготування: капучіно; еспрессо/американо; латте
• потужність: 1230-1470 Вт
• тиск насоса: 15 Бар
• контейнер для молока: 0.7 л
• контейнер для води: 1.0 л
• фільтр на 1 чашку (10 г)
• фільтр на 2 чашки (20 г)
• управління: кнопки
• знімний піддон для крапель
• підставка для чашок
• мірна ложка
• габарити: 34х20.7х31 см
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | ріжкова |
| Приготування | капучіно; еспрессо/американо; латте |
| Потужність | 1230-1470 Вт |
| Тиск насоса | 15 Бар |
| Контейнер для води | 0.7 л, 1.0 л |
| Управління | кнопки |
| Габарити | 34х20.7х31 см |
You may also like
Кавоварка CAMRY CR-4414
Є в наявності
5 660 ₴
SKU:
CR-4414
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | кавоварка капсульна |
| - малий фільтр | Еспресо / Маленька кава / Чай в пакетиках 44 мм |
| - великий фільтр | Caffee lungo / Велика кава |
| Потужність | 1450 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Бак для води | 0,6 л |
| Час запуску | 20 секунд |
| Управління | кнопки |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Кабель живлення | 99 см |
| Габарити | 26.5х25.5х9.7 см |
Кавоварка CAMRY CR-4414bb
Є в наявності
6 010 ₴
SKU:
CR-4414bb
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | кавоварка капсульна |
| - малий фільтр | Еспресо / Маленька кава / Чай в пакетиках 44 мм |
| - великий фільтр | Caffee lungo / Велика кава |
| Потужність | 1450 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Бак для води | 0,6 л |
| Час запуску | 20 с |
| Управління | кнопки |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Кабель живлення | 99 см |
| Габарити | 26.5х25.5х9.7 см |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.