Машинка для стрижки MESKO MS-2843
Артикул:
MS-2843
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
номінальна потужність: 5 Вт
1 230 ₴
Description
• номінальна потужність: 5 Вт
• насадки: 4 шт (3; 6; 9; 12 мм)
• титанова головка з керамічним лезом
• світлодіодний дисплей
• турбо режим
• клас захисту: IPX6
• живлення: акумулятор 2000 mAh
• USB зарядка
• час використання: до 180 хв
• час зарядки: 150 хв
• USB-кабель 1.2 м
• у комплекті щіточка, масло і USB-кабель
Specification
Overview
| Бренд | MESKO |
|---|---|
| Номінальна потужність | 5 Вт |
| Насадки | 4 шт (3; 6; 9; 12 мм) |
| Клас захисту | IPX6 |
| Живлення | акумулятор 2000 mAh |
| Час використання | до 180 хв |
| Час зарядки | 150 хв |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Машинка для стрижки MESKO MS-2843” Скасувати коментар
You may also like
Машинка для стрижки CAMRY CR-2835G
Є в наявності
1 940 ₴
SKU:
CR-2835G
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Насадки | 8 шт (1.5; 3; 4.5; 6; 9; 12; 15; 18 мм) |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
| 2 швидкості | 6000 об/хв та 7000 об/хв |
| Живлення | акумулятор Li-Ion 2000 mAh |
| Час роботи | до 3 год |
| Час зарядки | 2.5 год |
| Габарити | 11.6х22.6×7.4 см |
| Вага нетто | 0.4 кг |
| У комплекті | щіточка, масло, USB-кабель |
| Color | золотистий |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.