Осушувач повітря Haus & Luft HL-OS-10/WIFI
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність: 165 Вт
10 300 ₴
Description
• потужність: 165 Вт
• монтаж: підлоговий
• осушення повітря в діапазоні 35 – 80% відносної вологості з кроком 5%
• продуктивність: 10 л / день
• управління: сенсорне; через додаток TUYA (WIFI)
• площа обслуговування: 20 м. кв.
• фільтрація:
– попередній повітряний фільтр
– вугільний фільтр
• контейнер для конденсату: 2.5 л
• УФ бактерицидна лампа
• функція SMART – автоматичний контроль рівня вологості
• функція DEFROST – автоматичне розморожування випарника з метою поліпшення процесу осушення
• функція вентилятора 135 м.куб. / год (видування повітрям без осушення)
• таймер: 1 – 24 год (крок 1 год)
• індикатор поточного рівня відносної вологості
• індикація заповнення контейнера для води
• дренажна трубка: 1.5 м
• ручка для перенесення; 4 колеса
• запобігання запуску з неправильно монтованим контейнером для води
• кабель живлення: 1.55 м
Specification
Overview
| Бренд | Haus & Luft |
|---|---|
| Потужність | 165 Вт |
| Монтаж | підлоговий |
| Продуктивність помолу | 10 л / день |
| Управління | сенсорне; через додаток TUYA (WIFI) |
| Площа обслуговування | 20 м. кв. |
| Контейнер для води | 2.5 л |
| Таймер | 1 – 24 год (крок 1 год) |
| Дренажна трубка | 1.5 м |
| Кабель живлення | 1.55 м |
Customer Reviews
You may also like
Осушувач повітря Haus & Luft HL-OS-20/WIFI
Є в наявності
| Бренд | Haus & Luft |
|---|---|
| Потужність | 270 Вт |
| Монтаж | підлоговий |
| Контейнер для води | 4 л |
| Продуктивність помолу | 20 л / день |
| Максимальна потужність | 30 м.кв. |
| Управління | сенсорне; через додаток TUYA (WIFI) |
| Таймер | 1 – 24 год (крок 1 год) |
| Дренажна трубка | 1.5 м |
| Рівень шуму | 37-46 dB |
| Кабель живлення | 1.55 м |
| Габарити | 59х38.2х20.7 см (ВхШхГ) |
| Вага нетто | 13.40 кг |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.