Плита електрична Zilan ZLN0535
Артикул:
ZLN0535
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: електрична
1 320 ₴
Description
• тип: електрична
• кількість конфорок: 1
• потужність конфорок: 1500 Вт (5 рівнів)
• діаметр конфорки: 180 мм
• матеріал конфорок: чавун
• матеріал корпуса: метал
• управління: поворотний перемикач
• захист від перегріву
• кабель живлення: 1 м
• габарити: 33х30х10 см
• вага: 2 кг
Specification
Overview
| Бренд | Zilan |
|---|---|
| Тип | електрична |
| Кількість обертів | 1 |
| Потужність max | 1500 Вт (5 рівнів) |
| Діаметр труби | 180 мм |
| Матеріал корпуса | метал, чавун |
| Управління | поворотний перемикач |
| Кабель живлення | 1 м |
| Габарити | 33х30х10 см |
| Вага | 2 кг |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Плита електрична Zilan ZLN0535” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.