Порохотяг ADLER AD-7061
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: циклонний
8 580 ₴
Description
• тип: циклонний
• для прибирання підлоги та автомобіля
• пилозбірник 0.8 л
• потужність: 200 Вт
• потік повітря до 14 л/с
• сенсорний дисплей
• 2 швидкості всмоктування
• час роботи: 30 хв на низькій швидкості / 11 хв на високій швидкості
• час повного заряджання акумулятора: до 300 хв
• потужність всмоктування: економ: 13 000 Па, макс.: 23 000 Па
• 3-етапна система фільтрації:
– попередній фільтр: металева сітка
– вхідний фільтр: EPA 12
– вихіднний фільтр: HEPA 13
• усі фільтри можна мити, сушити
• акумулятор: 2200 мАг, 22.2 В
• вихідна потужність: 26,5 В, 0,5 А
• вхідна напруга живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
• захист від перегріву
• рівень шуму: 75 дБ
• розміри виробу: 122×25,5×23 см
• вага : 7 кг
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 200 Вт |
| Час роботи | 30 хв на низькій швидкості / 11 хв на високій швидкості |
| Час повного заряджання акумулятора | до 300 хв |
| Потужність max | економ: 13 000 Па, макс.: 23 000 Па |
| - попередній фільтр | металева сітка |
| - вхідний фільтр | EPA 12 |
| - вихіднний фільтр | HEPA 13 |
| Акумулятор | 2200 мАг, 22.2 В |
| Вихідна потужність | 26,5 В, 0,5 А |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Розміри виробу | 122×25,5×23 см |
| Вага | 7 кг |
You may also like
Порохотяг CASTLE CW-110R
Є в наявності
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, бордовий |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.