Фритюрниця ADLER AD-6317
Артикул:
AD-6317
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: аерофритюрниця
5 150 ₴
Description
• тип: аерофритюрниця
• потужність номінальна: 1800 Вт
• потужність максимальна: 2500 Вт
• ємність: 5.5 л
• діапазон температур: 80-200°C
• таймер: 30 хвилин
• 12 програм: Риба, Мафіни, Курячі ніжки, Картопля фрі, Бекон, Ребра, Курка, Стейк, Креветки, Хліб (заморожений), Овочі, Розігрів страви
• управління: сенсорне
• LED-дисплей
• знімні контейнер і решітка
• автовимикання
• індикація: живлення та готовності
• додаткова решітка та шпажки
• матеріал корпусу: пластик
• габарити: 41.4 x 30.7 x 33.8 см
• кабель живлення: 0.9 м
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Потужність номінальна | 1800 Вт |
| Потужність max | 2500 Вт |
| Ємність | 5.5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 30 хвилин |
| Управління | сенсорне |
| Індикація | живлення та готовності |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Габарити | 41.4 x 30.7 x 33.8 см |
| Кабель живлення | 0.9 м |
You may also like
Фритюрниця CAMRY CR-6311
Є в наявності
4 000 ₴
SKU:
CR-6311
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний, сірий |
Фритюрниця CAMRY CR-6311B
Є в наявності
4 290 ₴
SKU:
CR-6311B
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний |
Фритюрниця MPM MFR-15
Є в наявності
5 150 ₴
SKU:
MFR-15
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 1700 Вт |
| 12 автоматичних програм | картопля фрі, кебаб, тости, випікання, піца, креветки, гриль, крильця, розігрів, ферментація, розморожування, сушіння |
| Таймер - регулювання часу роботи в діапазоні | 1-480 хв |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |
| Комплектація | Кошик для випікання з нержавіючої сталі, що обертається на 360°. Деко. Решітка. Ручка для виймання аксесуарів |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.